Нужен совет=)

Доброго времени суток.
У меня с девушкой отношения на расстоянии. Мы видимся раз в 1-2 месяца на 3-4 дня... вот уже 4 месяца... знаю что расстояние убивает отношения ибо у меня уже один раз были такие раньше, обещал себе не сделать такой ошибки больше, но эта девушка меня просто поразила! я наплевал на все что обещал себе раньше=) и вот я решил написать ей любовное письмо=)
Охх какое предисловие)) так вот... я малость не уверен в своем умении писать романтичные письма)))
письмо на украинском правда)

Привіт, дівчинко моя, як же я тебе люблю. Сиджу,пишу тобі цього листа, а думками десь далеко, там де ти. Лижу поруч з тобою,обнявшись, ми дивимось одне одному у вічі і мовчимо. Мовчимо тому що слова лишні, наші погляди замінять будь які. Ми з тобою, крім нас більше нікого не існує, тільки ти і я... поряд...
Кохана, ти внесла в моє життя почуття які неможливо передати. Тебе зараз немає поруч, але я знаю, що ти відчуваєш мою, гріючу серце, любов. Іноді, мені здається, неначе моя любов настільки велика, що твою навіть не замітно... Але я знаю, що ти мене любиш! Ти даруєш мені радість і наповнюєш життя сенсом. Ти найдорожча для мене людина! Я люблю тебе всім серцем і не можу без тебе жити! Я готовий розділити з тобою і горе, і радість! Готовий іти навіть на край світу лиж би ти була поряд зі мною!
Багато чого хочеться сказати. Ще більше залишити несказаним. Те, що можна тільки відчути, те, що неможливо передати словами. Відчути... відчути, як поцілунок, дотик шовковистої шкіри, подих, залишають глибокий слід у серці, який уже ніколи не стерти, ніколи не забути! Хочеться зберегти кожну секунду і розтягнути її на все життя! В якому ти будеш поруч, в якому я буду поруч з тобою.
Я нікому тебе не віддам і не позволю забрати. Не відпущу, якщо захочеш сама піти... Подарувати тобі своє життя я можу, але... але боюсь, що ти викинеш його в безодню… Занадто глибоку… Боюсь, що вона не вернеться більше до мене, і я буду просто існувати, а не жити...
І все таки як чудово тебе любити!... Інколи не розумієш що коїться, згадуєш тебе, і земля вилітає з під ніг, захоплений і наповнений гордістю за те, що можу тебе любити!
P.S: Дякую за те що ти в мене є!

Ответы на тему Нужен совет=)

Пока что эту тему никто не прокомментировал...